Sháním středně veliké natáčky, nechci ani ty nahřívací, ani na sucháč (děsně mi vylámaly vlasy, musela jsem je vyhodit)

Jaká je alternativa? A kde ji sehnat?

arrow
profile_image
benjaminek
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Můžeš vyzkoušet molitanové na zapínání, mají je v několika velikostech. Já taky nemohla mít na suchý zip, protože se mi do nich zacuchaly vlasy tak, že to vypadalo na ustřihnutí Dají se koupit normálně v drogerii, myslím, že jsou nejšetrnější. Dokonce jsem v nich i usnula

arrow
profile_image
kristiana
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na benjaminek:
a nevíš jestli se ty molitanové dělají i v nějakých velkých průměrech? Protože já jsem vždycky viděla jen takové malinké.

Ale jinak s těma na suchý zip mám stejné zkušenosti, jednu jsem dokonce nakonec musela vystříhat, protože jsem ji nebyla schopna dostat pryč...

arrow
profile_image
benjaminek
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji kristiana: nevíš jestli se ty molitanové dělají i v nějakých velkých průměrech?

Viděla jsem 3 velikosti a velké taky, ale tím jak je to měkké tak se to asi po navinutí docela stáhne.

právě, s molitanovými moc velké vlny dělat nejdou...

Spíš bych zkusila papiloty...kvalitní mají v kadeřnických potřebách.

No já papiloty mám, ale přijde mi, že s nima udělám jen takové ty malé kudrlinky a la beránek. Spíš bych potřebovala něco většího, asi tak střední velikost, chci si dělat vlnky ve stylu třicátých let i bez kulmy.

Jak fungují ty na to zapínání? To je taková ta gumička, co je okolo?

A co ty kovové? Jak se přichytávají k vlasům?

arrow
profile_image
Anyssek
od 31. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

skus magické natáčky ..seženeš to v internetových obchodech...možná i v kamenných,ale ještě jsem to nikde neviděla

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené