Nakupování na ebay mě láká, ale vůbec tomu nerozumím, co se tam dějetřeba sem zvládla aukro, ale tak to je v češtině, český peníze, česky se domluvím

janis
no že ti to taky došlo.

jinxex
Flair Fashion je v centru u kostela. Víš kde je na rohu pizzerie Deštník - tak vedle je stříbro a vedle Flair Fashion pak už jsi na Sadové ulici a jdeš ke kostelu.
pokud bys chtěla něco z ebay vědět, tak písni do SZ

ooo tak to se musim hned zeptat, to vypada uzasne tekuta čokoláda,maliny,no tak to je nádhera. Ty to asi objednáváš přes to ebay že? musím se zeptat kámošky,ale ona spíš to oblečení kosmetiku asi moc ne-e.
ale děkuju za typ zkusím někde pozjišťovat.

já jsem od nich měla hot chocolate, potom vanilla raspberry, warm vanilla, ananas, a ted mám banana couffle nebo tak nějak, kromě toho tělové mléka, mají - a to taky doporučuji , fantastické pokojové spraye - vůně, mám midnight pomegranate, je to kořeněná vánoční vůně, chci si koupit poslední podzim - last autumm. Většina pokojových sprejů mi docela smrdí nebo rychle vyprchá, toto vydrží a voní nádherně, zrovna tento je takový vánoční. a vydrží.
prostě na tuto značku nedám dopustit.

a kupuješ to přes ebay nebo jak?toto bych mod ráda , vypadá to úžasně na těch stránkách

Kupuji na ebay. Jak říkám to poštovné potom všechno podraží, je něco jiného lehký svetr ale ty sprcháče jsou potom docela těžké, takže je poštovné drahé.
Já ale na ebay kupuji všechno, už od nich mám asi 8 kašmírových svetrů za hubičku , no a plnou skřín botů (tak 10 kozaček).

no tak pro mě sehnat kozačky je nadlidský výkon, jelikož na moje příliš štíhlé lýtka snad neexistují kozačky.
no musím se zkusit zeptat té kámošky,kdyžtak si příjdu pro rady jak nakoupit na ebay

arrow
profile_image
Kleki
od 9. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A ještě jsem se chtěla zeptat k tomu nakupování na ebay- chtěla bych to taky zkusit, ale pořád se tam nemůžu moc vyznat- kupujete na ebaycom nebo někde v Evropě, abyste neplatily clo?

kleki
já kupuji na com, ted už se moc cla bát nemusíš, je zvýšený limit - jak jsem pochopila až od 3.500 korun je to na clo. to by ses měla vejít. Na com existují firmy, které např. boty prodávají ve velkém za pár dolarů - cutesy, amistore atd.
Zatímco na co.uk seženeš velmi levně např. kabáty nošené mírně ve vynikajícím stavu. Prostě tak mi to připadá, že na com jsou velikánské firmy, co se zabývají velkoobchodem kdežto na co.uk je víc menších nebo malých prodejců, co mají krásné věci a už je nepotřebují. To ale neznamená, že by byly špatné.
aspon můj dojem, možná mě někdo opraví že to je jinak.

arrow
profile_image
Kleki
od 9. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji moc za rychlou odpověď. ještě nechápu jednu věc: ebay jsou aukce soukromých osob něco jako např naše aukro nebo velké obchody, které nabízí zboží?

všechno dohromady. Vem si to tak, že např. v USA je internetový prodej daleko víc vpředu než u nás, takže se tímto zabývají opravdu veliké firmy.
ano funguje to něco jako naše aukro, akorát v daleko větším měřítku

arrow
profile_image
majule
od 28. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky holky,
jsem taky ze Zlína, když už tu řešíte e-bay a objednávání ze zahraničí.
Mám dotaz: zkoušela jste některá objednávat kosmetiku z e-baye, nebo amerických internetových shopů??
Mám delší dobu zálusk na produkty od MACu apod., ale obchody jsou jen v Praze a přijde mi, že je to trošku nákladné jet do Prahy jen kvůli kosmetice.... popř. poraďte stránky na kosmetiku.
Díky moc

majule
kosmetiku objednávám a kupuji z ebay již 5 let, kromě odličovacích tamponů už v naší drogerii ani kamenné parfumerii nic nekupuji. Co bys potřebovala, hod mi do schránky.
eva

arrow
profile_image
majule
od 28. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

eva1960
poslala jsem ti e-mail.

arrow
profile_image
Kleki
od 9. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky strašně moc prosím o kontakt na kosm. stránky, na MAC bych taky měla zálusk. A jak na ebay poznám, jestli jsou věci nové nebo již použité - na jeden produkt je někdy hodně rozdílných cen?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené